Anekke – co proponuje marka i czym wyróżnia się na rynku?

Anekke to niewątpliwie jedna z najbardziej zaskakujących marek na rynku. Dlaczego? Ponieważ tworzy produkty przeznaczone dla kobiet, które są inne niż wszystkie. Mają niecodzienny design, na który nie zdecydowałoby się wielu innych producentów. Co znajduje się w ofercie firmy i dlaczego to, co proponuje marka, jest tak wyjątkowe? O tym przeczytasz poniżej.

Anekke to niewątpliwie jedna z najbardziej zaskakujących marek na rynku. Dlaczego? Ponieważ tworzy produkty przeznaczone dla kobiet, które są inne niż wszystkie. Mają niecodzienny design, na który nie zdecydowałoby się wielu innych producentów. Co znajduje się w ofercie firmy i dlaczego to, co proponuje marka, jest tak wyjątkowe? O tym przeczytasz poniżej.

Anekke – design i przesłanie

Wychodząc na zakupy i szukając torebki, na półkach znaleźć można wiele podobnych modeli, które nie wyróżniają się niczym szczególnym. Są to zazwyczaj jednokolorowe torebki, które nie zachwycają. Nie sprawdzą się w przypadku kobiet, które szukają naprawdę czegoś wyjątkowego i wyróżniającego się w tłumie. Takie właśnie są produkty marki Anekke. Zachwycają oryginalnym wzornictwem, dzięki któremu każda torebka czy portfel opowiada własną historię i to dosłownie. Na produktach tej marki zazwyczaj pojawia się ciemnowłosa dziewczynka Anekke i jej kotka, które przeżywają ciekawe przygody. Odwiedzają kosmos, przeżywają niezapomnianą podróż w Egipcie lub zwiedzają Paryż. Te piękne ilustracje niosą ze sobą ukryty przekaz. Misją marki jest uświadamianie kobietom na całym świecie, że ich marzenia są ważne i że powinny walczyć o siebie oraz o lepsze życie. Firma stara się również przekazać, jak duży wkład mają kobiety w rozwój kultury i cywilizacji. Dlatego też powstało kilka kolekcji, które są hołdem dla sławnych kobiet takich jak Coco Chanel.

Anekke – jakie produkty znajdują się w ofercie marki?

Firma Anekke zajmuje się przede wszystkim produkcją torebek damskich. Produkty tej marki zyskały ogromną popularność nie tylko dzięki unikatowemu wzornictwu, ale też wysokiej jakości materiałom i biżuteryjnym dodatkom. Marka proponuje wszystkie rodzaje torebek. W ofercie znaleźć można między innymi:

  • shopperki;
  • listonoszki;
  • saszetki;
  • małe torebki na ramię;
  • kuferki.

Dzięki temu każda kobieta znajdzie coś dla siebie i wybierze idealną torebkę na każdą okazję. Jednak w ofercie firmy Anekke znajdują się również inne produkty. Są to między innymi:

  • plecaki Anekke – dostępne są różne fasony. Od modnych ostatnio worków i małych plecaków po miejskie modele z dużą ilością kieszeni zewnętrznych zapinanych na suwak;
  • portfele – marka proponuje zarówno małe portfeliki na drobne lub karty kredytowe, jak i duże i wielofunkcyjne modele, w których znajdzie się miejsce na monety, banknoty, karty i zdjęcia;
  • kosmetyczki – mają formę saszetek, które mogą pełnić funkcję małej torebki kopertówki, ale też kosmetyczki, która idealnie sprawdzi się podczas codziennych wyjść i podróży;
  • akcesoria – firma rozszerza swoją ofertę i proponuje różnego rodzaju akcesoria takie jak apaszki, walizki, długopisy, parasole, piórniki czy notesy. Oczywiście wszystkie te produkty ozdobione są printem z Anekke i jej kotem i pasują do torebek.

Tak duża różnorodność produktów pozwala stworzyć piękną kolekcję toreb, plecaków i akcesoriów na każdą okazję. Dodatkowo firma co roku wypuszcza dwie nowe linie produktów, dzięki czemu można uzupełniać kolekcję na bieżąco.

Podsumowanie 

Na rynku brak jest odważnych firm, które wytwarzają produkty inne od wszystkich. Jedną z takich marek niewątpliwie jest firma Anekke, która tworzy produkty o niebanalnym designie, który podbił serca kobiet w 60 krajach. Marka proponuje przede wszystkim torebki z ciekawymi ilustracjami, ale w jej ofercie znaleźć można również plecaki, portfele, kosmetyczki i różnego rodzaju akcesoria dla kobiet. Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *