REGULAMIN

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

Sklep internetowy unicornbaby.pl obsługiwany przez firmę Unicorn Baby z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Wrocławskiej 6

 

WARUNKI DOKONYWANIA ZAKUPÓW

 

Sklep internetowy unicornbaby.pl prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.unicornbaby.pl

 

OFERTA I REALIZACJA ZAKUPÓW

 

W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (pargon, lub na życzenie klienta faktura).

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.

Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 10:00, w soboty, niedzielę oraz święta - będą realizowane następnego dnia roboczego.

Wszystkie ceny podawane w sklepie unicornbaby.pl są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.

Zamówiony towar można odebrać osobiście w sklepie Unicorn Baby, przy ulicy Wrocławskiej 6 w dni funkcjonowania sklepu Poniedziałek-Piątek: 10:00-18:00 oraz Sobota: 10:00-14:00 lub w godzinach późniejszych po uprzednim ustaleniu terminu odbioru.

 

REKLAMACJE I GWARANCJE

 

Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli sklep unicornbaby.pl nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

 

ZWROTY

 

Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie pisemne (formularz zwrotu dostępny w zakładce "Prawo do odstąpienia od umowy" na adres info@unicornbaby.pl w terminie do 14 dni, liczonym od daty otrzymania towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Zwracany przedmiot nie może posiadać znamion użytkowania. Koszt wysyłki zwrotnej (kurier, poczta) pokrywa kupujący.


KONTAKT W SPRAWIE REKLAMACJI, GWARANCJI I ZWROTÓW

 

Unicorn Baby
Poznań, ul. Wrocławska 6

+48 605 86 47 22
info@unicornbaby.pl

Santander Bank Polska S.A.
09 1090 1359 0000 0001 4186 5616

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

Sklep internetowy unicornbaby.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.

Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: info@unicornbaby.pl.

Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane sklepowi unicornbaby.pl. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków lub firmy Dotpay.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły kodeksu cywilnego.